Menü
Sepetiniz

Temizlik Arabaları

TEMİZLİK ARABALARI

Temizlik arabaları ev ve iş yeri gibi alanları hijyenik şekilde silebilmenize yardımcı olur. Tekerlekli tasarıma sahip olan arabalar oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Tekerlekler sayesinde temizlik arabanızı kolayca yönlendirebilirsiniz. İçeriğine bakıldığında wc temizliği başta olmak üzere, oda temizliği ve kat temizliği için gerekli olan tüm ekipmanların barındığı temizlik amaçlı kullanılan bir tür pratik arabadır. Büyük işletmelerin belli bir düzen çerçevesinde temizliğe ihtiyacı olan katları ve odaları bu arabalar sayesinde daha estetik bir şekilde yapılmaktadır. Örneğin okul, hastane, otel, tatil köyü, rezidans gibi alanlarda son derece kat arabası uygun kullanıma sahiptir.

Çift Kovalı Temizlik Arabası (Metal Presli)
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010623827841
ÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI (METAL PRESLİ)Ekstra kalite temizlik arabası. Gövdesi boyalı metal alaşım olup, ağır çalışma koşullarında uzun dayanım sağlar. Presi boyalı metaldir. Her türlü mop ile kullanılabilir. Çift bölme sayesinde değişik temizlik ürünlerinin kullanımı konusunda kolaylık sağlar.I..
Çift Kovalı Temizlik Arabası (Plastik Presli)
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010628720772
ÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI ( PLASTİK PRESLİ )Plastik temizlik arabası. Gövdesi boyalı metal alaşım olup, ağır çalışma koşullarında uzun dayanım sağlar. Presi boyalı plastiktir. Her türlü mop ile kullanılabilir. Çift bölme sayesinde değişik temizlik ürünlerinin kullanımı konusunda kolaylık sağlar.I..
Çift Kovalı Temizlik Arabası için Metal Pres
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010614378345
ÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI İÇİN METAL PRESTemizlik Arabası Presi, temizlik arabaları için yedek sert plastik kaplamalı özel metal pres. Tek veya çift kovalı ve çok amaçlı arabalar için uygundur. Uzun süreli dayanım ve ağır çalışma koşulları altında en iyi sonuçları verir.1 adet metal pres fiyatıdı..
Çift Kovalı Temizlik Arabası için Plastik Pres
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010652766746
ÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI İÇİN PLASTİK PRESTemizlik Arabası Presi.Temizlik arabaları için yedek plastik pres. Tek veya çift kovalı ve çok amaçlı arabalar için uygundur. ABS plastikten üretilmiş olup uzun süreli dayanım sağlar...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.