Menü
Sepetiniz

Vegan Konsantre Wc Banyo Temizleyici

Vegan Konsantre Wc Banyo Temizleyici
Yeni
Vegan Konsantre Wc Banyo Temizleyici

VEGAN KONSANTRE WC BANYO TEMİZLEYİCİ

Özellikleri;

Yıkanabilen tüm cam, seramik, metal, vitrifiye yüzeylerdeki her türlü kir, kireç ve sabun kalıntılarının temizliğinde kullanılır. Armatürler üzerindeki kireç kalıntılarını kolayca temizler, armatüre zarar vermez. Küvetlerin içindeki güneş yağı vb. kozmetiklerden gelen renkli kir tabakalarını kolayca çözer. Klozetlerin seramik ve plastik aksamının günlük temizliğinde üstün başarı sağlar. Hijyenik etkilidir. Uygulandığı yüzeyleri bakteri yerleşmesine karşı korur, kolay ve lekesiz kurumasını sağlar.

Mamül bileşimi;

%20-25 Katyonik ve Noniyonik Aktif Maddeler, %15-25 Fosforik Asit, %15-20 sitrik asit, Kompleks Yapıcı, Boya, Parfüm içerir. Tüketicinin dikkatine; En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Ciltle ve gözle temasından kaçınınız. Gözle teması durumunda ovalamadan bol akar su altında yıkayınız ve doktora başvurunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz. Güvenlik bilgi formu profesyonel kullanıcılar için talep halinde sunulur. ÇETSA KOZMETİK yanlış kullanım ve stoklamadan doğacak zarardan sorumlu değildir.

Kullanım şekli;

Ürün çok konsantre olduğu için seyreltilerek kullanılır. Ürün kirlilik durumuna göre 1/5 ile 1/20 arasında seyreltilerek kullanılır. Banyolardaki tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Etkin çözüm sağlar.

Yorum Yap

Hakkımızda

2012 yılında İstanbul’da kurulan Tuna Endüstriyel olarak ev ve iş yerlerinizin ihtiyacı olan deterjan grubu, kağıt grubu, temizlik malzemeleri, ambalaj ürünleri, aparatlar ve medikal ürünlerde üretim ve tedarik zincirimiz ile çözüm ortaklarımıza kurumsal çözümler sunuyoruz. Sektörde 18 yıldan fazla süregelen tecrübemiz ile profesyonel bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ev ve iş yerlerinizin gerek duyduğunuz ürünleri uygun maliyet politikamız ile siz değerli çalışma ortaklarımıza sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda ürünleri size ulaştırıyor, ihtiyaçlarınız için gerekli malzemeleri yüksek stoklarla depomuzda bulunduruyor ve sipariş geçtiğiniz anda kargo firmaları aracılığı ile sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Böylece gereksiz zaman kayıplarını önleyerek sizlere zaman kazandırıyoruz. İşleri büyük / KÜÇÜK diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin tamamında problem yaşadığınız takdirde sorgusuz sualsiz, en hızlı şekilde probleminizi çözüme kavuşturarak mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler kazanmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

Bulaşık yıkama ürünleri, çamaşır yıkama ürünleri, yüzey temizleyiciler, mutfak & banyo temizleyiciler, tuvalet kağıtları, kağıt havlular, peçeteler, hijyen ürünleri, çöp poşetleri, çöp kovaları, iş eldivenleri, temizlik arabaları, paspas ve mop çeşitleri, temizlik bezleri, fırça & çek pas & faraş takımları, sünger & bulaşık telleri, bulaşık önlükleri, temizlik setleri, saplar, streç filmler, alüminyum folyolar, sızdırmaz kaplar, alüminyum kaplar, gıda kapları, şarküteri torbaları, bakkal poşetleri, kilitli poşetler, pide & dürüm & burger poşetleri, pişirme kağıtları, kullan at ürünler, köpük tabaklar, tuvalet kağıdı aparatları, rulo havlu aparatları, sabun aparatları, temizlik aparatları, bone & kolluk & galoş aparatları, mop aparatları, streç aparatları, muayene eldivenleri, cerrahi maskeler, dezenfektanlar ve bone & kolluk & galoş gibi birçok üründe kurumsal çözüm arıyorsanız bize 0212 259 7151 numaralı telefondan ve info@tunaendustriyel.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.