Menü
Sepetiniz

Vegan Konsantre Çok Amaçlı Yağ ve Kir Sökücü

Vegan Konsantre  Çok Amaçlı Yağ ve Kir Sökücü
Yeni
Vegan Konsantre Çok Amaçlı Yağ ve Kir Sökücü

VEGAN KONSANTRE ÇOK AMAÇLI YAĞ VE KİR SÖKÜCÜ

Özellikleri;

Gıda işletmeleri, gıda fabrikaları ve profesyonel mutfaklarda ağır yağlı paslanmaz çelik yüzeyler ve yerlerin temizliğinde kullanılan üstün nitelikli yüksek konsantre çok amaçlı yağ sökücü mutfak temizlik ürünüdür. Bol köpüğü sayesinde dikey yüzeylere tutunarak daha etkin yağ sökme sağlar. Yağlı bütün mutfak yüzeylerinde kullanılabilir. Ürün çok konsantre olduğu için seyrelterek kullanılan bir üründür.

Mamül bileşimi;

%15-25 anyonik aktif madde ,%15-25 noniyonik aktif madde, %40-48 amin ve amid madde ayrıca boya, esans, koruyucu içerir. Tüketicinin dikkatine; Mutlaka eldiven kullanınız. Bütün yüzeylerde kullanılabilir. Yalnız profesyonel kullanım içindir. Güvenlik bilgi formu profesyonel kullanıcılar için talep halinde sunulur. ÇETSA KOZMETİK yanlış kullanım ve stoklamadan doğacak zarardan sorumlu değildir.

Kullanım şekli; Max.60°-70°C ısıtılmış yüzeylerde özellikle fırın, fritöz, ocak ve davlumbazlarda yanmış ağır yağ tabakalarının temizlenmesinde 60°-70°Cde kirlilik durumuna göre 1/5 yada 1/10 seyrelterek kullanılması tavsiye edilir. Fırça veya spreyleme yolu ile uygulanır. Bir süre beklenir ve bol suyla durulanır. Günlük yağların temizliğinde kirlilik durumuna göre 1/20 yada 1/30 seyrelterek kullanılır.

Yorum Yap

Hakkımızda

2012 yılında İstanbul’da kurulan Tuna Endüstriyel olarak ev ve iş yerlerinizin ihtiyacı olan deterjan grubu, kağıt grubu, temizlik malzemeleri, ambalaj ürünleri, aparatlar ve medikal ürünlerde üretim ve tedarik zincirimiz ile çözüm ortaklarımıza kurumsal çözümler sunuyoruz. Sektörde 18 yıldan fazla süregelen tecrübemiz ile profesyonel bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ev ve iş yerlerinizin gerek duyduğunuz ürünleri uygun maliyet politikamız ile siz değerli çalışma ortaklarımıza sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda ürünleri size ulaştırıyor, ihtiyaçlarınız için gerekli malzemeleri yüksek stoklarla depomuzda bulunduruyor ve sipariş geçtiğiniz anda kargo firmaları aracılığı ile sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Böylece gereksiz zaman kayıplarını önleyerek sizlere zaman kazandırıyoruz. İşleri büyük / KÜÇÜK diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin tamamında problem yaşadığınız takdirde sorgusuz sualsiz, en hızlı şekilde probleminizi çözüme kavuşturarak mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler kazanmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

Bulaşık yıkama ürünleri, çamaşır yıkama ürünleri, yüzey temizleyiciler, mutfak & banyo temizleyiciler, tuvalet kağıtları, kağıt havlular, peçeteler, hijyen ürünleri, çöp poşetleri, çöp kovaları, iş eldivenleri, temizlik arabaları, paspas ve mop çeşitleri, temizlik bezleri, fırça & çek pas & faraş takımları, sünger & bulaşık telleri, bulaşık önlükleri, temizlik setleri, saplar, streç filmler, alüminyum folyolar, sızdırmaz kaplar, alüminyum kaplar, gıda kapları, şarküteri torbaları, bakkal poşetleri, kilitli poşetler, pide & dürüm & burger poşetleri, pişirme kağıtları, kullan at ürünler, köpük tabaklar, tuvalet kağıdı aparatları, rulo havlu aparatları, sabun aparatları, temizlik aparatları, bone & kolluk & galoş aparatları, mop aparatları, streç aparatları, muayene eldivenleri, cerrahi maskeler, dezenfektanlar ve bone & kolluk & galoş gibi birçok üründe kurumsal çözüm arıyorsanız bize 0212 259 7151 numaralı telefondan ve info@tunaendustriyel.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.