Menü
Sepetiniz

Mr.Dass

Marka: Mr.Dass Model: VG 102
VEGAN KONSANTRE ÇOK AMAÇLI YAĞ VE KİR SÖKÜCÜÖzellikleri; Gıda işletmeleri, gıda fabrikaları ve profesyonel mutfaklarda ağır yağlı paslanmaz çelik yüzeyler ve yerlerin temizliğinde kullanılan üstün nitelikli yüksek konsantre çok amaçlı yağ sökücü mutfak temizlik ürünüdür. Bol köpüğü sayesinde dike..
Marka: Mr.Dass Model: VG 103
VEGAN KONSANTRE BULAŞIK MAKİNE DETERJANIÖzellikleri;Alkali kalsiyum ve magnezyum bağlayıcı madde içeren bir sıvıdır. Özellikle klor kullanılmayan yerlerde farklı sertlikteki sularda yüksek performans sağlar. Bulaşık durulama maddesi ile birlikte kullanılır.Mamül bileşimi ;Nonyonik aktif madde %10-..
Marka: Mr.Dass Model: VG 104
VEGAN KONSANTRE BULAŞIK MAKİNE PARLATICISIÖzellikleri; Az köpüklü noniyonik ve su sertliği giderici maddeler ihtiva eder. Köpüklenmeyi önler yıkanacak bulaşığı durulama etkisini arttırır. Leke ve çiziklere neden olmadan bulaşıkların çabuk kurumasını sağlar. Her su sertliğinde dozaj ayarı yapılmak..
Marka: Mr.Dass Model: VG 401
VEGAN KONSANTRE ÇAMAŞIR DETERJANIÖzellikleri; İçerdiği yüksek miktarda özel aktif maddeler; donmuş yağ, kir ve yemek artıklarını iz bırakmadan temizler.Otomatik makinelerde her türlü çamaşırın yıkanmasında kullanılır. Mamül bileşimi; %15-25 Anyonik aktif madde, %4 Enzim, %10-20 noniyonik aktif ma..
Marka: Mr.Dass Model: VG 203
VEGAN KONSANTRE ÇAMAŞIR SUYUÖzellikleri; Çamaşır suyu Tuvalet banyo lavabo mutfak gibi bütün yüzeyleri temizleyerek hijyen sağlar. Çok konsantre olduğu için seyreltilerek kullanılır. Mamül bileşimi; %25-38 sodyum hypoklorit,<%25 noniyonik yüzey aktif madde %10-15 alkali madde Ve parfüm içerir...
Marka: Mr.Dass Model: VG 402
VEGAN KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICIÖzellikleri; Çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş hoş kokulu ve güçlü bir yumuşatıcıdır. İçerisindeki aktif maddeler sayesinde çamaşırların daha yumuşak olmasını sağlar. Mamul bileşimi; %35-55 Katyonik aktif madde, Kompleks yapıcı, Boya, P..
Marka: Mr.Dass Model: VG 101
VEGAN KONSANTRE ELDE BULAŞIK YIKAMAÖzellikleri; Elde yıkanan bulaşıklar için kullanılan, nemlendirici içeren mükemmel üründür. İçerdiği yüksek miktarda özel aktif maddeler; donmuş yağ, kir ve yemek artıklarını iz bırakmadan temizler. Bol köpüğü sayesinde en inatçı kirleri kolayca çıkartır. Kötü k..
Marka: Mr.Dass Model: VG 201
VEGAN KONSANTRE GENEL TEMİZLİKÖzellikleri; Yıkanabilir tüm yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmeden temizler ve kolay durulanır. İçerdiği parfüm ile ortama hoş bir koku bırakır. Granit mermer fayans ve ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır. Mamül bileşimi; %5-15 anyonik yüzey ak..
Marka: Mr.Dass Model: VG 301
VEGAN KONSANTRE SIVI EL KÖPÜĞÜÖzellikleri; El ve yüz temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, gliserinli, sıvı el sabunu. Dengeli pH seviyesi ile cildi tahriş etmeden temizler ve nemlendirir. Hassas ciltlerde güvenle kullanılır. Hoş kokulu ve bol köpüklüdür. Mamül bileşimi; Cocamidopropyl Be..
Marka: Mr.Dass Model: VG 302
VEGAN KONSANTRE SIVI EL SABUNUÖzellikleri; El ve yüz temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, gliserinli, sıvı el sabunu. Dengeli pH seviyesi ile cildi tahriş etmeden temizler ve nemlendirir. Hassas ciltlerde güvenle kullanılır. Hoş kokulu ve bol köpüklüdür. Mamül bileşimi; Cocamidopropyl Be..
Marka: Mr.Dass Model: VG 202
VEGAN KONSANTRE WC BANYO TEMİZLEYİCİÖzellikleri; Yıkanabilen tüm cam, seramik, metal, vitrifiye yüzeylerdeki her türlü kir, kireç ve sabun kalıntılarının temizliğinde kullanılır. Armatürler üzerindeki kireç kalıntılarını kolayca temizler, armatüre zarar vermez. Küvetlerin içindeki güneş yağı vb. ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.