Menü
Sepetiniz

Eldivenler

ELDİVENLER

Bulaşıkların yıkanması durumunda ellerin zarar görmemesi ve aksine bakım uygulaması açısından bulaşık eldivenleri çokça tercih edilir. Kullanıcıların el yapısına uygun olabilecek ölçülerde üretilerek farklı renk seçeneklerine sahip olabilir.

Günümüzde bulaşık makinesi kullanımı yaygınlaşmış olsa da yine de bulaşıkları en azından makineye koyarken durulama ihtiyacı duyuyoruz.

S, M, L, XL ebatlarda bulaşık eldiven ölçüleri mevcuttur. Elinizin ölçüsüne göre ihtiyacınız olan bedeni en uygun fiyatlarla Ürüngör’den tedarik edebilirsiniz.

Marka: Beybi Model: 6010613271296
BULAŞIK ELDİVENİ (LARGE-9-9,5)% 100 Lateksten imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyarlılık gerektir..
Marka: Beybi Model: 6010626226221
BULAŞIK ELDİVENİ (MEDİUM-8-8,5)% 100 Lateksten imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyarlılık gerekti..
Marka: Beybi Model: 6010617416433
BULAŞIK ELDİVENİ (SMALL 7-7,5)% 100 Lateksten imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyarlılık gerektir..
Marka: Beybi Model: 6010613186149
BULAŞIK ELDİVENİ (UZUN)% 100 Lateksten imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyarlılık gerektiren temi..
Marka: Beybi Model: 6010622594515
BULAŞIK ELDİVENİ (XL)% 100 Lateksten imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyarlılık gerektiren temizl..
Marka: FreeComfort Model: 6010625417415
SERVİS ELDİVENİ ŞEFFAF 100'LÜŞeffaf eldiven, elin şeklini alarak kolay hareket imkanı sağlar. Kullan at eldiven ile yemekler hijyenik bir şekilde hazırlanır. Hem temizlik hem de yemek yapımı sırasında ellerin kurumasını, kirlenmesini ve tahriş olmasını önler.1 paket fiyatıdır...
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.