Menü
Sepetiniz

Kurumsal


2002 yılında başladığımız temizlik ve ambalaj sektöründe,   yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi, birikim ile hala ilk günkü heyecan ve ciddiyet ile hizmet vermekteyiz.Günümüz teknolojisi çok hızlı değişmekte, bizde bu teknoloji ve değişime ayak uydurmak için sektörümüzdeki yenilikleri takip edip bunları siz değerli müşterilerimize sunmak için hızlı ve özverili olma gayreti içindeyiz.


Üretmiş olduğumuz yada bayiliğini yaptığımız her üründe kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar ile hızlı ve doğru ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmak sizlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmak sizlere tedarik alanında  bir konfor sağlamak bizim en önemli amaçlarımız arasındadır.

 

Hizmet vermiş olduğumuz sektörler arasında restaurantlar, eğitim kurumları, fabrikalar, oteller, toplu konut siteleri,yemek şirketleri,ofisler,gibi geniş bir müşteri ağımız bulunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı satış kanallarımız ile tüm dünyaya kaliteyi ulaştırıyoruz.

Bu uzun yolda gücümüze güç katan, yenilikçi ve değer yaratan çalışanlarımız ile bizim çözümlerimize güvenerek ilerleyen ve desteğimize inanan müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmek bizleri çok mutlu edecektir.

 

Saygılarımızla.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.