Menü
Sepetiniz

Kurumsal

 

2002 yılında başladığımız temizlik ve ambalaj sektöründe, yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi, birikim ile hala ilk günkü heyecan ve ciddiyet ile hizmet vermekteyiz.Günümüz teknolojisi çok hızlı değişmekte, bizde bu teknoloji ve değişime ayak uydurmak için sektörümüzdeki yenilikleri takip edip bunları siz değerli müşterilerimize sunmak için hızlı ve özverili olma gayreti içindeyiz.

 

Üretmiş olduğumuz yada bayiliğini yaptığımız her üründe kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar ile hızlı ve doğru ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmak sizlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmak sizlere tedarik alanında  bir konfor sağlamak bizim en önemli amaçlarımız arasındadır.

 

Hizmet vermiş olduğumuz sektörler arasında restaurantlar, eğitim kurumları, fabrikalar, oteller, toplu konut siteleri,yemek şirketleri,ofisler,gibi geniş bir müşteri ağımız bulunmaktadır.

 

Bu uzun yolda gücümüze güç katan, yenilikçi ve değer yaratan çalışanlarımız ile bizim çözümlerimize güvenerek ilerleyen ve desteğimize inanan müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmek bizleri çok mutlu edecektir.

 

Saygılarımızla.

22 yıllık tecrübemiz ile sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ev ve iş yerlerinizin gerek duyduğunuz ürünleri uygun maliyet politikamız ile siz değerli çalışma ortaklarımıza sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda ürünleri size ulaştırıyor, ihtiyaçlarınız için gerekli malzemeleri yüksek stoklarla depomuzda bulunduruyor ve sipariş geçtiğiniz anda kargo firmaları aracılığı ile sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Böylece gereksiz zaman kayıplarını önleyerek sizlere zaman kazandırıyoruz. İşleri büyük / KÜÇÜK diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin tamamında problem yaşadığınız takdirde sorgusuz sualsiz, en hızlı şekilde probleminizi çözüme kavuşturarak mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler kazanmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı; yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Yurtiçi ve yurtdışı satış kanallarımız ile tüm dünyaya kaliteyi ulaştırıyoruz.

Bizi Arayın!

Bulaşık yıkama ürünleri, çamaşır yıkama ürünleri, yüzey temizleyiciler, mutfak & banyo temizleyiciler, tuvalet kağıtları, kağıt havlular, peçeteler, hijyen ürünleri, çöp poşetleri, çöp kovaları, iş eldivenleri, temizlik arabaları, paspas ve mop çeşitleri, temizlik bezleri, fırça & çek pas & faraş takımları, sünger & bulaşık telleri, bulaşık önlükleri, temizlik setleri, saplar, streç filmler, alüminyum folyolar, sızdırmaz kaplar, alüminyum kaplar, gıda kapları, şarküteri torbaları, bakkal poşetleri, kilitli poşetler, pide & dürüm & burger poşetleri, pişirme kağıtları, kullan at ürünler, köpük tabaklar, tuvalet kağıdı aparatları, rulo havlu aparatları, sabun aparatları, temizlik aparatları, bone & kolluk & galoş aparatları, mop aparatları, streç aparatları, muayene eldivenleri, cerrahi maskeler, dezenfektanlar ve bone & kolluk & galoş gibi birçok üründe kurumsal çözüm arıyorsanız bize 0212 259 7151 numaralı telefondan ve info@tunaendustriyel.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.