Menü
Sepetiniz

Paspas & Mop Çeşitleri

PASPAS VE MOP ÇEŞİTLERİ

Kuru veya ıslak zeminler için başlayarak sonrasında da işleri kolaylaştıracak olan temizlik makinaları ile devam edebilmektedir. Makinalarda kullanılan saplı ve ucunda silme aparatı bulunan mop ve mop aparatları ise birden fazla ölçüye sahip olabilir. Bundan dolayı sizlerin kullanmış olduğu veya tercih ettiğiniz alanlara uygun olabilecek en kullanışlı ürünlere sahip olabilmeniz de mümkündür.

Belli bir kullanımlardan sonra yıpranma sağlayacağından ötürü yedeklerinin bulunuyor olması işlerinizin aksamasının önüne geçebilir. Yani elinizin altında bulunmasını istediğiniz mop için sitemizden ürün tedariki yapabilirsiniz. 50 cm aralıklarında başlayarak devamında ise 60 cm veya 80cm’e kadar uzanan ölçüleri tam aradığınız kriterlere uygun olabilir. İsterseniz palet aparatları, isterseniz de nemli mop aparatları uygun rakamlara satın almanız söz konusu olabilir.

Orlon ve ekstra seçenekleri olan mop gruplarında uygun fiyatlar sizleri bekliyor. 

Islak Mop Extra
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010613525542
ISLAK MOP EXTRAKaliteli ve dayanıklı malzemesi ile uzun süreli bir kullanım sağlayan Islak Mop ile Yüzeyleri rahatlıkla temizleyip sağlığınız için tehlike oluşturan ortamların hijyenini sağlayabilirsiniz.Islak mop aparatı ile kullanılır.Kaliteli ve dayanıklı malzemesi ile uzun süreli bir k..
Marka: FreeComfort Model: 6010609091099
NEMLİ MOP  40 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Marka: FreeComfort Model: 6010611943980
NEMLİ MOP  50 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Marka: FreeComfort Model: 6010617649640
NEMLİ MOP  60 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Marka: FreeComfort Model: 6010633040087
NEMLİ MOP  80 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Marka: FreeComfort Model: 6010624039038
NEMLİ MOP KAT KESİK EKSTRA 50 CM Mop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay h..
Marka: FreeComfort Model: 6010626977987
NEMLİ MOP KAT KESİK EKSTRA 60 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale ge..
Marka: FreeComfort Model: 6010615948905
NEMLİ MOP MİCROFİBER 40 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebi..
Marka: FreeComfort Model: 6010609195100
NEMLİ MOP MİCROFİBER 50 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebi..
Marka: FreeComfort Model: 6010641271251
NEMLİ MOP MİCROFİBER 60 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebi..
Marka: FreeComfort Model: 6010619340385
NEMLİ MOP ORLON 50 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Marka: FreeComfort Model: 6010633223220
NEMLİ MOP ORLON 60 CMMop günlük temizliklerde toz almak için kullanılmaktadır. Yapı gereği elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede üstün bir toz alma işlemi sağlar. Moplar herhangi bir kimyasal barındırmaz ve doğa dostudur. Siz de Mop kullanarak temizliklerinizi daha kolay hale getirebilirsi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.