Menü
Sepetiniz

Temizlik Bezleri

TEMİZLİK BEZLERİ

Temizlik bezleri kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olmalıdır. Cam silmek için kullandığımız bez ile toz almak için kullandığımız bezler birbiriyle aynı olmamalıdır. Örnek verecek olursak; cam silmek için kullandığımız bezin kesinlikle toz bırakmaması ve iz yapmaması gerekmektedir. Bu yüzden toz alırken kullandığımız kırçıllı veya bulaşık yıkadıktan sonra kullandığımız sarı bezler ile cam silmemeliyiz. Kullanım alanına uygun olarak temizlik bezlerini kullanmamız gerekiyor.

Birbirinden farklı renk seçeneklerine mevcut ve birbirinden farklı özelliklere sahip temizlik bezleri için Ürüngör mağazamızı kontrol edin!

Kareli Temizlik Bezi 12'Li
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010607479431
KARELİ TEMİZLİK BEZİ 12'LİEvinizin ve işletmenizin birçok farklı bölgelerinde kullanabileceğiniz beyaz kumaş üzerinde mavi çizgili temizlik bezidir. Halk dilinde kareli ve dimili temizlik bezi diye de bilinir. Tuvalet, banyo, mutfak gibi bölgelerde ekstra hijyen sağlamak için kullanabileceğiniz hesa..
Marka: Violet Model: 6010612363312
Microfiber Bez 4'Lü (Ev Tipi)Mikrofiber temizlik bezinin yararları: Güçlü temizlik performansı.Özellikle yağlı kir ve lekeler için.Kimyasala gerek duymadan temizlik.Çok yumuşak ve rahat kavrama.Mükemmel emicilik.Kolay sıkma.Çok ince mikrofiber dokusu ile zorlu ve yağlı kirleri söker alır. Süper emic..
Marka: Violet Model: 6010616292229
MİCROFİBER BEZ 40*40 CM (RENKLİ) 10'LUMikrofiber temizlik bezinin yararları: Güçlü temizlik performansı.Özellikle yağlı kir ve lekeler için.Kimyasala gerek duymadan temizlik.Çok yumuşak ve rahat kavrama.Mükemmel emicilik.Kolay sıkma.Çok ince mikrofiber dokusu ile zorlu ve yağlı kirleri söker alır. S..
Marka: FreeComfort Model: 6010628636660
SARI TEMİZLİK BEZİCamları ve yüzeyleri temizlemede, tezgah ve masaları silmede kullanılır.Paket içi: 3 Adet.1 paket fiyatıdır...
Marka: FreeComfort Model: 6010613616615
TÜLBENT BEZ1 metreye 100 metredir.1 adet fiyatıdır...
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.