Menü
Sepetiniz

Pişirme ve Yağlı Kağıtlar

PİŞİRME VE YAĞLI KAĞITLAR

Halk arasında “yağlı kağıt” olarak da ifade edilen pişirme kağıtlarının üretiminde kesinlikle hiçbir hayvansal, sentetik veya bitkisel yağ kullanılmaz. Kağıttaki kayganlık hissini veren malzeme, gıdayla teması tamamen sağlıklı olan slikonize malzemeden oluşan formülüdür. Özel formül, üzerine konulan gıdanın pişirme esnasında kağıda yapışmamasını sağlar ve elle tutulduğunda yağlıymış gibi kayganlık hissi verir.

Pişirme Kağıdı, ambalaj üzerinde belirtilen maksimum sıcaklık derecesini (220°C) aşmayacak şekilde pişirme ve kızartma işlemleri için kullanılmalıdır.

Geç tutuşan ve su geçirmeyen; özellikle fırında pişirmede tepsilerin temiz kalmasını sağlayan; yağlama gerektirmeyen ve gıdaların tepsiye yapışmasını önleyen pişirme kağıdı, tepsiden servise aktarım esnasında yiyeceklerin dağılmasını da önler.

Ürün kullanılırken kenarları, fırının ısıtma bölgelerinden uzak olacak şekilde kıvrılmalı; fırın ızgarasına yakın seviyede et ve yağlı ürünler pişirmekten kaçınılmalıdır.

Gazete Kağıdı 30x40 Ebat
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010621964951
GAZETE KAĞIDI 30*40 EBATGölgeli değildir.İnce Kağıt tır.Baskısız ambalaj kağıdıdırEbat 1-2 cm farklılık gösterebilirEkmek, dürüm, pide, börek, lahmacun vb. ürünleri paket için kullanılır.1 kg fiyatıdır...
Gazete Kağıdı 40x60 Ebat
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010614583541
GAZETE KAĞIDI 40*60 EBATGölgeli değildir.İnce Kağıt tır.Baskısız ambalaj kağıdıdırEbat 1-2 cm farklılık gösterebilirEkmek, dürüm, pide, börek, lahmacun vb. ürünleri paket için kullanılır.1 kg fiyatıdır...
Marka: FreeComfort Model: 6010631955949
YAĞLI KAĞITPişirme Kağıdı fırın tepsinizi yağlamadan kullanmanızı sağlar,  tepsinizin kirlenmesini önler.Pişirme esnasında tepsiye yapışmayı engeller. Mikrodalga fırınlarda da kullanılır. Hijyenik ortamda el değmeden paketlenmiştir.  Yüksek ısıya dayanıklıdır, yanmaz. 1 kg. fiyatıdır...
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.