Menü
Sepetiniz

Banyo ve Oda Kokuları

BANYO VE ODA KOKULARI

Evinizin veya odanızın kokusu, kapınızdan içeri giren bir kişinin fark ettiği ilk şeydir. Kulağa çılgınca gelebilir ama bu bir gerçek. Her evin, odanın, ofisin veya mekanın davet edici (iyi bir şekilde) veya tuhaf (kötü bir şekilde) olan belirli bir kokusu vardır.

Koku alma duyusu çok etkili ve önemlidir. Örneğin evinizden uzun süre ayrı kalıp da geri döndüğünüzde anında mutlu hissedersiniz ya işte bunun en büyük sebeplerinden biri evinizde tanıdık kokular alıyor olmanızdır. Eminiz ki sizin de evinizin belirleyici ve tanıdık kokuları vardır. Bu bazen ahşap mobilyaların ağaç kokusu, banyo şampuanı, sabun ve bazen de genel olarak hoş bir temizlik kokusu olabilir. Ev ve oda kokuları da işte bu sebeple algımızın olumlu yönde değişmesinde çok önemli bir rol oynarlar. Güzel kokulu bir eve sahip olmak kendimizi iyi hissetmek ve yaşam sevincimizin artması bakımından hepimiz için önemli bir avantajdır.

Askılı Koku Giderici 12'Li
Popüler Marka
Marka: FreeComfort Model: 6010611336379
ASKILI KOKU GİDERİCİ 12'LİBanyo Tuvalet gibi alanlarda kötü kokunun giderilmesi amacı ie kullanılır.Uzun ömürlü ve hoş kokuludur.12 adet fiyatıdır...
Duş Jeli Ekstra 5 Kg (Provera)
Popüler Marka
Marka: ProVera Model: 6010614280266
Duş Jeli Ekstra 5 Kg (Provera)Hijyen riski bulunan alanlarda kullanıma uygundur. Sabun ve deterjan gibi yüzey aktif maddeler sadece el yüzeyindeki yağ ve kir gibi alanlar üzerinde etkinken, temizlik ile birlikte olası bakteri oluşumunu da engellemektedir.5 kg fiyatıdır...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.